Promocja! Głowica nożowa struga HK 82 RG 484522 :: 400,00 zł ::.
Nasza firma istnieje na rynku od 2003 roku Jesteśmy dystrybutorem elektronarzędzi renomowanych firm: FESTOOL, MILWAUKEE, MAKITA , SPARKY , a także narzędzi ręcznych znanych firm: WERA, KNIPEX, RENNSTEIG, RUKO ,CMT ,PRO FIT. Maszyny oraz narzędzia ręczne zakupione w naszym sklepie posiadają gwarancję od roku do trzech lat. Po dostarczeniu sprzętu na gwarancji do naszego sklepu, wysyłamy do centralnych serwisów gwarancyjnych w Polsce. Zajmujemy się również serwisem po gwarancyjnym znajdującym się na miejscu.
Zapraszamy do naszego sklepu w Baranowie koło Poznania na ul. Rolnej 22
Od poniedziałku do czwartku w godzina 8.00-16.00
W piątek w godzinach 8.00-14.00
tel. 61 814 22 46 lub 531 498 555 sklep internetowy znajduje sie w ciaglej rozbudowie posiadamy o wiele wieksza game produktow w razie pytan prosze dzwonic
Wybierz kategorię
- CZĘŚCI BOSCH
- CZĘŚCI CELMA
- CZĘŚCI MAKITA
- CZĘŚCI METABO
- CMT
- KNIPEX
- REINNSTEIG
- WERA
Kontakt

HENR S.C

MIROSŁAW MIERZBICZAK, ELŻBIETA MIERZBICZAK

BARANOWO UL. ROLNA 22

62-081 PRZEŹMIEROWO

NIP: 777-27-08-429

TEL 61 8 142 246, 

FAX 61 8 161 218 ,

KOM 601-744-117

e-mail : biuro@henr.pl

 

 

Producent
Towar dnia
749,07 zł
400,00 zł
Statystyki
Gości online: 0
Podgląd zamówienia

Aby sprawdzić status zamówienia Wpisz jego unikalny numer
Regulamin sklepu.

REGULAMIN SKLEPU AG.PL

I.

PODMIOTY ODPOWIEDZIALNE

 

  1. Sklep internetowy henr.pl jest własnością firmy Henr s.c. Anna Anus, Elżbieta Mierzbiczak  z siedzibą w Przeźmierowie (62-081 ), Baranowo ul.Rolna 22,  NIP: 777-27-08-429 , REGON: 300751197.
  2. Podmiotem odpowiedzialnym za realizację zamówień, jak również wszelkich innych czynności związanych z obsługą Klienta (w szczególności reklamacje, wymiana towaru na nowy, zamiana towaru, prowadzenie postępowań z tytułu niezgodności towaru z umową) jest podmiot wskazany w pkt. I.1.
  3. W celu realizacji uprawnień przysługujących Klientom opisanym w dalszej części regulaminu wskazuje się, iż wszelka korespondencja oraz inne próby kontaktu powinny być prowadzone z wykorzystaniem następujących danych teleadresowych „Henr s.c. Anna Anus, Elżbieta Mierzbiczak:

a)      adres:
„Henr s.c. Anna Anus, Elżbieta Mierzbiczak

Baranowo ul. Rolna 22

62-081 Przeźmierowo

b)      e-mail: sklep@henr.pl

c)      nr telefonu:   61 814 22 46

fax: 61 816 12 18

II.

CENY

Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Przy wysyłce towarów na terenie Polski ceny nie są obciążane żadnymi dodatkowymi opłatami lub podatkami poza kosztami dostawy, o których mowa w Dziale V – SPOSÓB DOSTAWY.

III.

SKŁADANIE ZAMÓWIEŃ

1.      Zamówienia można składać w jeden z następujących sposobów:

a)      poprzez witrynę internetową (sklep internetowy) – www.henr.pl

b)      pocztą elektroniczną – sklep@henr.pl

c)      pisemne złożenie zamówienia poprzez pocztę tradycyjną (listem poleconym)

d)     telefonicznie pod numerem - 61 814 22 46

2.      Wiążąca dla stron transakcji jest cena widniejąca przy produkcie w momencie złożenia zamówienia przez klienta.

3.      Również inne elementy oferty, jak zawartość zestawu, koszt dostawy oraz wszelkie pozostałe warunki są wiążące dla stron zgodnie z ich treścią z momentu złożenia zamówienia przez klienta.

4.      W przypadku złożenia zamówienia przez klienta drogą internetową (strona www, wiadomość e-mail) momentem zawarcia umowysprzedaży jest moment osobistego potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji przez obsługę sklepu (telefonicznie lub e-mailem).

5.      W przypadku złożenia zamówienia przez klienta telefonicznie, momentem zawarcia umowy kupna - sprzedaży jest moment przyjęcia zamówienia przez obsługę sklepu do realizacji. Domniemywa się, że sprzedawca przyjął zamówienie do realizacji bezpośrednio w momencie złożenia zamówienia telefonicznie, chyba że obsługa sklepu zastrzegła konieczność późniejszego potwierdzenia przyjęcia zamówienia do realizacji. W takim przypadku, zastosowanie ma punkt regulaminu dotyczący zamówień składanych przez internet.

6.      Oferta zawarta na stronie www.henr.pl jest aktualna do wyczerpania zapasów oferowanych towarów w naszym magazynie lub w magazynach producentów. O możliwości realizacji zamówienia decyduje kolejność jego zgłoszenia.

IV.

REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

1.      Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie numeru telefonu, umożliwiającego naszemu pracownikowi weryfikację rzetelności złożonego zamówienia. Po przyjęciu zamówienia sprzedawca potwierdzi je telefonicznie lub pocztą elektroniczną. Sklep może odmówić realizacji zamówienia, którego rzetelności nie udało się potwierdzić.

2.      Moment telefonicznego lub e-mailowego potwierdzenia złożenia zamówienia przez sprzedawcę jest też okazją do ewentualnego skorygowania błędnie podanych danych osobowych lub błędnie dokonanego zamówienia. Późniejsze dokonanie zmian w zamówieniu może być utrudnione, gdyż od momentu potwierdzenia zamówienia przez sprzedawcę zostaje ono skierowane do realizacji i towar może znajdować się już w drodze do zamawiającego. Niemniej, obsługa sklepu dołoży wszelkich starań, aby w każdym momencie, nawet po zawarciu umowy kupna - sprzedaży, umożliwić zamawiającemu zmianę danych do dostawy, a także (do momentu wysłania przesyłki) zmianę treści zamówienia, włącznie z rezygnacją przez zamawiającego z zakupu (odstąpienia od umowy).

3.      W uzasadnionych przypadkach Sklep zastrzega sobie możliwość odmowy realizacji zamówienia, ograniczenia sposobu płatności lub zażądania przedpłaty. Za uzasadnione przypadki, o których mowa powyżej uznaje się:

a)      zamówienia sprzętu z dostawą za pobraniem, gdy kwota pobrania przekracza kwotę 5000 zł zostaną odrzucone, bądź podzielone na parę zamówień nie przekraczających kwoty 5000 zł każde jeżeli wcześniej zostanie to uzgodnione z obsługą sklepu.

b)      zamówienia powyżej kwoty 5000 zł będą realizowane tylko przy wyborze płatności: wpłata na konto, jeżeli wcześniej nie zostanie uzgodnione z obsługą inny rodzaj płatności i wysyłki.

c)      w przypadku wyczerpania się asortymentu, w wyniku sprzedaży towaru stacjonarnie w siedzibie firmy lub za pośrednictwem innych środków sprzedaży zastrzegamy sobie możliwość odrzucenia zamówienia.

d)     zamówienia bez możliwości potwierdzenia ich dokonania w sposób wskazany w Dziale III ust. 5 i 6 oraz w Dziale IV ust. 1 niniejszego regulaminu   będą odrzucane

4.      Czas realizacji zamówienia składa się z okresu do wysłania towaru oraz czasu potrzebnego na dostarczenie gotowej przesyłki do klienta. Jest on zależny od wybranego sposobu dostarczenia towaru i wynosi od 1 do 4 dni roboczych. Jest równy całkowitemu terminowi realizacji zamówienia, jeśli zamówione produkty są dostępne od ręki w naszym magazynie lub magazynach dystrybutorów.

5.      W przypadku braku dostępności towaru w naszym magazynie lub magazynach dystrybutorów, a co za tym idzie braku możliwości realizacji zamówienia w terminie wskazanym w pkt. IV.4, klient zostanie niezwłocznie poinformowany o terminie realizacji zamówienia.

V.

SPOSÓB DOSTAWY

1.      Dostawa pocztą (przesyłka priorytetowa) oznacza, iż przesyłka zostanie dostarczona zgodnie z warunkami świadczenia usług pocztowych przez Pocztę Polską, a przesyłka wysłana firmą kurierską trafia do adresata na drugi dzień roboczy po nadaniu. W przypadku chwilowego braku zamówionego towaru w magazynie czas ten może się wydłużyć. O takim przypadku klient każdorazowo jest informowany, pocztą elektroniczną lub telefonicznie, niezwłocznie po złożeniu zamówienia. Warunki realizacji zamówień nietypowych są każdorazowo ustalane z klientem indywidualnie.

2.      Zamówiony towar dostarczamy za pomocą firm kurierskich (DPD, UPS, DHL itp.) (bez ograniczeń ceny) lub za pośrednictwem Poczty Polskiej (zamówienia do wartości 200 PLN) zgodnie z cennikami obowiązującymi u ww. operatorów. 

VI.

SPOSÓB PŁATNOŚCI

1.      Dowód zakupu (oryginał faktury VAT) jest dołączany do przesyłki.

2.      Za zakupy w sklepie można zapłacić w następujący sposób:

a)      Przelewem na rachunek bankowy. Numer rachunku dostępny jest w linku KONTAKT oraz podawany jest w koszyku gdy wybierzecie Państwo opcję płatności PRZELEW. Na życzenie podajemy numer rachunku bankowego również przez pocztę e-mail lub faksem po skierowaniu zamówienia do realizacji. Na życzenie wysyłamy fakturę pro-forma (dotyczy odbiorców instytucjonalnych). Towar wysyłamy po wpłynięciu kwoty ceny zakupu na wskazany rachunek. W przypadku zakupów dokonywanych przez konsumentów towar wysyłamy po wpłynięciu kwoty zaliczki w wysokości 50 % ceny na wskazany rachunek bankowy sklepu.

b)      Przy odbiorze, czyli za tzw. pobraniem.

                                                       I.      W przypadku Poczty Polskiej wartość transakcji opłacanych w ten sposób jest ograniczona do 200 PLN za jedno zamówienia.

                                                    II.      W przypadku wysyłki firmą kurierską kwota pobrania nie może przekraczać 5000zł za jedno zamówienie.

VII.

GWARANCJA I ZWROTY

1.      Wszystkie produkty oferowane w sklepie www.henr.pl są fabrycznie nowe albo używane co jest zaznaczone, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski. Produkty posiadają gwarancję producenta, importera lub sprzedawcy, obowiązującą na terenie Polski. Każdorazowo warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta. Zazwyczaj okres gwarancji wynosi 3-36 miesięcy, a wszelkie ewentualne odstępstwa (wydłużenia okresu gwarancyjnego) od tej reguły są wyraźnie zaznaczone w opisie produktu.

2.      W okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru, konsument ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn w ramach odstąpienia od umowy, wg ogólnych zasad wynikających z przepisów dotyczących zawierania umów na odległość ( zgodnie z art. 7 Ustawy z dnie 2 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów (...), składając sprzedawcy oświadczenie na piśmie. Zwracany w tym trybie towar zostanie przyjęty tylko i wyłącznie wtedy, gdy będzie odesłany w oryginalnym, nieuszkodzonym pudełku, z kompletną jego zawartością (urządzenie - np. aparat fotograficzny, wszelkie inne dołączone urządzenia i akcesoria, instrukcje, gwarancja, dowód zakupu - faktura lub paragon, itp.).

3.      Zespół sklepu www.henr.pl dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne umieszczonych w sklepie produktów były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosimy jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru, lub nagłą ich zmianę przez jego producenta. Niemniej, w każdym przypadku, gdy dane (w tym opisy i dane techniczne produktów) prezentowane na witrynie internetowej sklepu w dniu złożenia przez klienta zamówienia nie pokrywałyby się z rzeczywistością, w ciągu 10 dni od daty zakupu klient ma prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyn, zgodnie z przepisami o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość.

4.      Towar zwracany w powyższym trybie należy przesłać na adres sklepu na koszt . Towary o wartości powyżej 500 PLN mogą być zwracane tylko i wyłącznie za pomocą jednej z firm kurierskich: Servisco, UPS, Stolica, Szybka Paczka, DPD. W przypadku nie dopełnienia któregoś z powyższych warunków przez kupującego, zastrzegamy sobie prawo nie przyjęcia przesyłki zwrotnej lub zarzutu bezskuteczności wobec odstąpienia od umowy. Do takiej przesyłki zwrotnej należy dołączyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy, swoje dane personalne, oraz wyraźne wskazanie, jaką drogą kupujący chce odebrać zapłaconą za towar należność: przez przelew na konto bankowe, tu prosimy podać numer konta, albo przez przekaz pocztowy na podany adres.

a) w przypadku odstąpienia od umowy w terminie 10 dni koszt odesłania towaru do sklepu pokrywa kupujący.

b) w przypadku odstąpienia od umowy lub żądania wymiany towaru na nowy na podstawie przepisów regulujących uprawnienia kupujących z tytułu niezgodności towaru z umową koszty odesłania pokrywa sprzedawca, jednak zastrzegamy sobie, że dokonanie zwrotu musi nastąpić w/g zaleceń sprzedającego tzn. odesłanie towaru musi nastąpić za pośrednictwem wskazanej przez sprzedawcę firmy kurierskiej.

c) Jeżeli kupujący korzysta z udzielonej gwarancji to jest zobowiązany dostarczyć towar w wyznaczone przez gwaranta miejsce na swój koszt.

5.      W przypadku uznania odstąpienia od umowy wysyłamy zwracane pieniądze po otrzymaniu przesyłki zwrotnej w ciągu 14 dni roboczych od momentu otrzymania pisemnego odstąpienia od umowy przez kupującego oraz zwrotu podpisanej faktury korygującej przez kupującego.

6.      Gwarancja, rękojmia, uprawnienie konsumenta z tytułu niezgodności towaru z umową oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego niezależnymi od sprzedawcy. Dlatego zawsze przed odebraniem przesyłki z poczty lub od kuriera należy sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.

7.      W przypadku nieuzasadnionej reklamacji lub uszkodzenia sprzętu z winy użytkownika, wszelkie koszty wyżej wymienionych procedur pokrywa klient.

VIII.

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

1.      Składając zamówienie, klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu.

2.      Jeśli klient składając zamówienie zgodzi się na otrzymywanie "gazetki", jego dane (adres e-mail) będą wykorzystywane również w celu wysyłania tejże gazetki.

3.      Dane osobowe umieszczone w bazie danych sklepu są przetwarzane wyłącznie dla jego potrzeb, nie są i nie będą też udostępniane innym podmiotom. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania.

4.      Struktura witryny sklepu została zaprojektowana w taki sposób, aby można ją było odwiedzać bez konieczności identyfikacji lub ujawniania danych osobowych. Podczas odwiedzania witryn nie są też gromadzone żadne dane służące do identyfikacji samego odwiedzającego lub jego komputera.

IX.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1.      Niniejszy regulamin jest częścią treści zawieranej przez sklep oraz zamawiającego klienta umowy kupna - sprzedaży. Treść regulaminu jest dla stron obowiązująca zgodnie z brzmieniem z momentu złożenia przez klienta zamówienia.

2.      Wszelkie spory wynikłe w związku z realizowaniem umów kupna - sprzedaży między sklepem a konsumentami będą rozstrzygane w pierwszej kolejności na drodze negocjacji, z intencją polubownego zakończenia sporu. Jeśli jednak nie byłoby to możliwe, lub też byłoby niesatysfakcjonujące dla którejkolwiek ze stron, wszelkie spory będą rozstrzygane przez sąd powszechny w Poznaniu, właściwy dla siedziby sprzedawcy. Zastrzeżenie dotyczące właściwości sądu nie dotyczy konsumentów.

Mapa dojazdu
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Jak kupić na raty?
Jak kupić na raty...
Subskrypcja
Chcesz otrzymywać informacje o nowościach w naszym sklepie?
Wpisz swój adres e-mail!2298134
Aktualna Data: 2021-09-18 22:35
© Henr - Elektronarzędzia. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.